SIK SORULAN SORULAR

İçtenlikle EVET! Tüm ürünlerimizde bebeğiniz için en doğal materyalleri kullanıyoruz. Tüm ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyor, baskıyı ise organik tekstil mürekkepleri ile gerçekleştiriyoruz. Terletme, kaşıntı yapmayan nefes alabilen baskı teknolojisini kullanıyoruz.

Her bebek özeldir. Neden kullanıldığı bebek zıbını, bebek yastığı, 12’li aylık zıbın seti ya da aile kombini ona özel olmasın ki ?  BebekZıbınları.com olarak tüm ürünlerimizi isme özel olarak hazırlıyoruz. Yani her ürün kişiye özel isimli ve sadece bebeğinize özel.

Sitemizde bulunan tüm baskılı zıbınlar, zıbın setleri, ikiz zıbınları, aile kombinleri, bebek yastıkları ve önlükleri kişiye özel tasarlanmakta ve üretilmektedir. Siparişiniz hazırlanma süresi 1- 3 iş günüdür. Bu süreç sonunda siparişiniz kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresinize “Siparişiniz Kargoya Verildi” bildirimi ile kargo takip numaranız gönderilecektir.

Bebekzıbınları.com sitesinden yapacağınız tüm alışverişlerde ödemenizi kredi kartı ya da havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kişiye özel üretildiğinden kapıda ödeme bulunmamaktadır.